2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Podolany
Dodane 22 kwietnia 2024

Drukarz- Umowa o Pracę (Poznań)

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta:

Drukarzy– (Operatorów maszyn drukarskich)

Praca na terenie Poznania blisko przystanków MPK (Podolany)

Forma zatrudnienia:

  • Umowa o pracę

Wynagrodzenie:

  • 28,56 zł brutto + premie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn drukarskich oraz utrzymanie ich w ciągłym ruchu,

  • Dbanie o racjonalne zużycie materiałów do produkcji,

  • Terminowa realizacja zadań wynikających z planu produkcyjnego,

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,

  • Chęci do pracy,

Zapraszamy do kontaktu również osoby po szkole technicznej/zawodowej.

Tryb pracy: 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Spotkanie rekrutacyjne przed podjęciem pracy (obowiązkowe)

Szkolenie BHP (obowiązkowe)

Możliwość zatrudnienia obcokrajowców, którzy posługują się językiem polskim w mowie oraz w piśmie :)

Firma zapewnia odzież roboczą. Szkolenie wprowadzające jest obowiązkowe, odbędzie się po spotkaniu w naszym biurze rekrutacyjnym.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się codziennie w godzinach 9:00-16:00 w naszym biurze na ul. Grochowskiej 61 w Poznaniu.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych SUMEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Grochowska 61, 60-339 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000785145, identyfikującą się numerem NIP: 78*****894, REGON: 383302313 dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział oraz przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 876000557