2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Nidzica
Dodane 21 maja 2024

Drukarz ( Nidzica )

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nidzica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanej produkcji poligraficznej. Posiadamy zgromadzony w jednym miejscu, bardzo rozbudowany park maszynowy. Umożliwia to nam realizację praktycznie każdego rodzaju zlecenia z zakresu druku offsetowego. Nasza drukarnia działa na rynku już od 1996 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w realizacji wielu różnorodnych, czasem wymagających i skomplikowanych zleceń.

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn drukującej pełnozautomatyzowanej KBA Rapido 105 rok produkcji 2005

Wymagania:

  • znajomość właściwości różnych typów papierów, znajomość formatów, opraw i uszlachetnień,

  • bardzo dobra samoorganizacja pracy i dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • utrzymanie czystości i sprawności maszyn

  • samodzielność, sumienność, obowiązkowość i dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Osoby spełniające powyższe kryteria zapraszamy do przesłania CV na adres email:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nidzica,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nidzica
ID: 884648626