2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Ochota
Dodane 28 kwietnia 2024

Drukarz / Młodszy drukarz / Pracownik drukarni / druk cyfrowy

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Strefa Xero – Druk i Reklama  Sp. z o.o.

Drukarnia cyfrowa na warszawskiej Ochocie poszukuje ­­ ­­

Drukarza do obsługi drukarek cyfrowych i urządzeń introligatorskich

 Zakres obowiązków:

·         Obsługa drukarek cyfrowych

·         Kontrolowanie jakości drukowanego produktu

·         Realizacja zadań produkcyjnych zleconych przez przełożonego

·         Obsługa urządzeń introligatorskich

·         Przyjmowanie i wydawanie  zamówień

Oczekujemy:

·         Dobrej organizacji pracy

·         Dobra komunikatywność

·         Gotowość do pracy na pełen etat

·         Gotowości do pracy zmianowej

·         Dobra znajomość obsługi komputera oraz drukarek

·         Chęć do pracy

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Motywacja do nauki i rozwoju swoich umiejętności

·         Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn: Xerox, Canon, Roland

·         Mile widziane wykształcenie kierunkowe poligraficzne, zawodowe, technikum lub doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego

·         Mile widziana znajomość obsługi pakietu Adobe

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

·         Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·         przyjazną atmosferę pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 913571757