2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gołuski
Dodane Dzisiaj o 16:14

Drukarz fleksograficzny UV / Plewiska Gołuski Poznań Dopiewo

Lokalizacja

Gołuski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

B-G Sp. z o.o.

Rodzinna firma o polskim kapitale, producent opakowań na rynek międzynarodowy, laureat wielu nagród między innymi Forbes, Gazele Biznesu.

Zachęcamy do wejścia na naszą stronę www.b-g.pl

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Drukarz fleksograficzny UV

Miejsce pracy: Gołuski gm. Dopiewo (okolice Plewisk i Dąbrówki), pow. Poznański

Oferujemy:

·        Stabilne warunki zatrudnienia w elastycznym systemie zmianowym

·        Umowę o pracę na pełen etat w szybko rozwijającej się firmie

·        Możliwość pracy przy nowoczesnej maszynie

·        Szeroki pakiet szkoleń

·        Możliwość rozwoju

·        Profesjonalne narzędzia pracy

Zakres zadań:

·         Obsługa maszyny fleskograficznej 8 kolorowej Mark Andy P7

·         Kontrola jakości produktu oraz stanu maszyn

·         Dbanie o rozwój stanowiska, w tym zgłaszanie pomysłów na optymalizację

·         Sprawdzanie stanu magazynowego, zgłaszanie potrzeby zamówienia towarów z odpowiednim wyprzedzeniem

·        Prowadzenie dokumentacji surowców/produktów

·        Przygotowanie i oklejanie płyt polimerowych

·        Współpraca z pomocnikiem

·        Przygotowanie farb do druku

·        Realizacja założonych planów produkcyjnych

·        Informowanie o przebiegu produkcji

·        Monitorowanie procesu druku oraz dbałość o wysoką jakość wyrobu

Od kandydatów oczekujemy:

·        Spostrzegawczości, umiejętności manualnych i dokładności

·        Min. roku doświadczenia w pracy na stanowisku drukarza fleksograficznego

·        Umiejętności pracy w zespole

·        Dobrej organizacji pracy

·        Zaangażowania

·        Gotowości do pracy zmianowej

·        Mile widziana umiejętność obsługi fotospektrometru

·        Mile widziana znajomość druku na folii shrink sleeve

Lokalizacja

Gołuski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gołuski
ID: 910540375