2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Tomyśl
praca
Dodane 22 maja 2024

Drukarnia wielkoformatowa. Obsługa klienta, obsługa biura.

Wynagrodzenie

29 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Drukarnia wielkoformatowa New Cover w Nowym Tomyślu poszukuje osoby do pracy w powstającym dziale obsługi zleceń

Obowiązki:

  • Obsługa zamówień.

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem.

  • Organizacja dostaw do klienta.

  • Zarządzanie sprawami biurowymi.

  • Prowadzenie dokumentacji zleceń.

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w firmie.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie.

  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze zleceń lub w dziale obsługi klienta.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych.

  • Umiejętność logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na ½ etatu w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca w godzinach 8.00 – 12.00 z możliwością dopasowania do potrzeb kandydata.

  • Aktywny udział kandydata w tworzeniu nowego działu firmy.

  • Szkolenie w zakresie produktów firmy.

  • Pracę w małym zespole.

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 916907112