2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursynów
Dodane 20 maja 2024

Nauczyciel/ka do grupy trzylatków (przedszkole w duchu NVC i RB)

Wynagrodzenie

7 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pilnie poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego znający założenia NVC i umiejący pracować w duchu relacyjnym.

Czy jesteś kreatywny, elastyczny, opiekuńczy i potrafisz mieć wiele pomysłów w krótkim czasie?

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego z wykształceniem kierunkowym i pasją do pracy z dziećmi jako nauczyciela w grupie 3 latków

OBOWIĄZKI:

-współprowadzenie zajęć dydaktycznych w sposób kreatywny i nieszablonowy

-zapewnianie poczucia bezpieczeństwa

-zachęcanie dzieci do niezależności

-zachęcanie dzieci do zabawy

-dbałość o włączanie dzieci w codzienne obowiązki w grupie

-angażowanie dzieci w wychowanie przez sztukę zarówno

wewnątrz jak i na zewnątrz przedszkola

-umiejętność rozwiązywania konfliktów, stanowczość bez

przemocy

-Skuteczna komunikacja z rodzicami/opiekunami i innymi

pracownikami

KWALIFIKACJE:

-wykształcenie kierunkowe (pedagogika przedszkolna i/lub

wczesnoszkolna)

-ukończone szkolenia z niestandardowych metod nauczania

mile widziane

-znajomość zasad NVC i Self Reg

CECHY OSOBISTE:

-Troskliwy, wesoły, umiejący słuchać, cierpliwy i uważny

-Widzący aktualne potrzeby dzieci

-Odpowiedzialny, niezawodny, elastyczny, punktualny

-Cieszy się ruchem z dziećmi przy każdej pogodzie

-Duże poczucie humoru i dystans do siebie

OFERUJEMY:

-stabilne zatrudnienie na pełen etat (8h)

-atrakcyjne wynagrodzenie

-prace w młodym zaangażowanym zespole

możliwość realizacji dodatkowych szkoleń

-kartę multisport

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 683735214