2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Tychy
Dodane 23 maja 2024

Drobne prace ogrodowe w Tychach i Mikołowie

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

 Poszukujemy entuzjastycznej osoby do lekkich prac ogrodowych!

Czy lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu i pracować w ogrodzie? Szukasz dorywczego zajęcia, które pozwoli Ci zarobić dodatkowe pieniądze? Ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • Plewienie grządek

  • Sprzątanie chodników i tarasów

  • Usuwanie trawy z chodników i tarasów

  • Drobne przycinanie krzewów

  • Sadzenie roślin

Warunki:

  • Praca dorywcza: około 1-2 razy w tygodniu, po 4 godziny

  • Wynagrodzenie: 25 zł netto za godzinę

  • Termin prac do uzgodnienia

Wymagania:

Prosimy o przesłanie krótkiej informacji o Twoim doświadczeniu w pracach ogrodowych. Napisz, czym się zajmowałeś/aś wcześniej oraz na jakim osiedlu mieszkasz.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie pracę na świeżym powietrzu i lubi dbać o ogród, to czekamy właśnie na Ciebie!

Do zobaczenia w ogrodzie!

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 920446361