2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Wielkopolskie
  6. Zakupy - Swarzędz
Dział Kadr
Dodane 12 czerwca 2024

DRAMERS - Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pełny etat

praca w godzinach 08-16, od poniedziałku do piątku

Rabowice Swarzędz, Wielkopolskie

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zamawianie części zamiennych do maszyn

  • Czynna współpraca z mechanikami i automatykami

  • Nanoszenie, ściąganie stanów magazynowych do programu SAP

  • Obsługa systemu SAP

  • Dbałość o stany magazynowe

  • Pilnowanie wydawania części z szaf podawczych

  • Raportowanie przełożonemu o wykonanej pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego (czytanie zamówień części)

  • Znajomość systemów komputerowych do rejestracji części zamiennych

  • Bardzo dobra znajomość Excel'a

  • Szybka adaptacja do zmian i nowych warunków

  • Umiejętność współpracy i bardzo dobra komunikatywność

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Opiekę medyczną 24h na dobę na terenie zakładu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podnoszone wraz z kwalifikacjami

  • Możliwość robienia zakupów w sklepiku zakładowym

  • Okolicznościowe wypłaty socjalne

  • Kartę MultiSport

  • Ubezpieczenie Grupowe na życie

  • możliwość udziału w programie polecenia nowych pracowników 800+

  • darmowy parking

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 920092913