2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Łódź
  6. Ochrona - Widzew
Dodane 15 kwietnia 2024

Dowódca zmiany ( z POF)

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

ATOS sp z o. o. jest ogólnopolską firmą zajmującą się, od prawie trzydziestu lat, szeroko rozumianą ochroną osób i mienia. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dowódca zmiany

Miejsce: Łódź- Śródmieście

Zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpieczeństwa

  • przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa

  • dbanie o wysoką jakość usług zgodnie z procedurami ochrony i pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony warunek konieczny

  • dopuszczenie do pracy z bronią

  • gotowości do pracy zmianowej

  • umiejętności pracy w grupie

  • zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych

  • sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań

Oferujemy

  • szkolenie i wdrożenie w czynności na obiekcie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca na renomowanym obiekcie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • długofalowe zatrudnienie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:  50*******32 lub przesłanie cv.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 831133890