2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Dowódca zmiany / Koordynator ochrony - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko:

Dowódca zmiany / Koordynator

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

Pełny etat

Zadania:

  • wsparcie kierownika w zarządzaniu podległym zespołem,

  • opracowywanie grafików pracy,

  • dozór na terenie obiektu, monitoring, kontrola bram wjazdowych,

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa,

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • dyspozycyjność, punktualność oraz wysoka kultura osobista,

  • niekaralność (wymagane zaświadczenie),

  • wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony,

  • mile widziany orzeczony stopień niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

  • regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz dodatki 20% za pracę w godzinach nocnych,

  • stałe wsparcie Kierownika.

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności po przepracowanych 3 miesiącach umożliwiamy:

  • dofinansowanie do leków,

  • możliwość dofinansowania do okularów,

  • pomoc w nagłych wypadkach,

  • możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,

  • preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio telefonicznie - 88*******70 (w godzinach od 09:00 do 15:00)

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).'

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912386259