2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Wola
Dott
Dodane 24 kwietnia 2024

DOTT Rowerzysta roweru elektrycznego (wymiana baterii)-zmiana poranna

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: Motocykl / Skuter, RowerPojazd służbowy: Tak

Cześć! Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem hulajnóg elektrycznych na minuty. Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Rowerzysty, który będzie przemieszczał się po mieście (głównie Centrum) na rowerze elektrycznym i wymieniał rozładowane baterie w naszych hulajnogach na naładowane.

Godziny pracy

zmiana poranna: 7:00 - 16:00 lub 8:00 - 17:00

Zadania:

  • Jeżdżenie do miejsc wyznaczonych przez Team Leadera na rowerze elektrycznym i wymienianie baterii w hulajnogach elektrycznych
  • Ładowanie i rozładowywanie baterii z roweru
  • Odpowiadanie na pytania przechodniów dot. firmy i naszej działalności

Nasze wymagania:

  • Pozytywne nastawienie, dynamiczność, motywacja do pracy
  • Nastawienie na wysiłek fizyczny

Co oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającym się start-upie
  • Darmowe przejazdy naszymi hulajnogami
  • Dużą elastyczność w ustalaniu grafików
  • Bonusy za dobre wyniki
  • Ciepłe ubrania do pracy przy niższych temperaturach
  • Praca w magazynie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych
  • Przy umowie o pracę: prywatna opieka medyczna oraz karta MultiSport

Jeśli chcesz, abyśmy wzięli pod uwagę Twoją kandydaturę, dopisz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 758186061