2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Krzyki
Dodane 16 kwietnia 2024

Doświadczony Manager do restauracji

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Manager lokalu gastronomicznego.

Restauracja Manufaktura Pizzy i Chleba na Słodowej  poszukuje osoby na stanowisko Manager obiektu. Oczekujemy samodzielnych osób z doświadczeniem na podobnych stanowiskach !

Poszukujemy ludzi obowiązkowych, otwartych na nowe wyzwania, ambitnych, z pozytywnym nastawieniem,

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z gośćmi, ustalanie rezerwacji, odpisywanie na maile, przygotowywanie ofert dla grup w ścisłej współpracy z szefem kuchni

  • zarządzanie salą i personelem, motywowanie oraz planowanie zadań ,kontrolowanie jakości obsługi

  • rekrutacja a także szkolenie nowych pracowników

  • planowanie grafików pracowników

  • dbanie o porządek i dobry wygląd restauracji

  • dbanie o wizerunek firmy oraz utrzymanie wysokich standardów realizowanych usług

  • kontrola stanów magazynowych/przeprowadzanie inwentaryzacji

  • kontrola oraz analiza kosztów

  • obsługa kelnerska gości restauracji

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrej organizacji czasu własnego oraz podległego personelu

  • umiejętności delegowania i egzekwowania zadań

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • zdolności do współpracy oraz reagowania na dynamicznie        zmieniające się okoliczności

  • punktualności

  • wysokiej kultury osobistej

  • aktualnego orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność, otwartość na zmiany

  • prawo jazdy

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  •      atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  •      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  •      pacę w stabilnie działającej firmie

Jeśli chciałbyś/łabyś z nami pracować, prześlij swoje CV wraz z kilkoma słowami o sobie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 825158820