2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Galiny
Dodane 02 maja 2024

Doświadczony Kucharz bardzo mile widziany!

Lokalizacja

Galiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Renomowany i wielokrotnie nagradzany hotel na Warmii i Mazurach

PAŁAC I FOLWARK GALINY

zaprasza do swojego zespołu!

Poszukujemy osoby z pasją, wiedzą i doświadczeniem, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu. Jesteśmy ambitni, rozwijamy się i przykładamy dużą wagę do stałego podnoszenia jakości podawanych przez nas potraw!

Szukamy doświadczonego KUCHARZA

Wymagania:

*  Pasja do gotowania

*  Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

*  Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

*  Kreatywność zaangażowanie rzetelność operatywność i dyspozycyjność

Oferujemy:

* stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

* pracę w młodym, energicznym zespole

* możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

*  szkolenia zawodowe

*  możliwość zakwaterowania

*  wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Opis stanowiska:

*  Staranne przygotowanie potraw najwyższej jakości zgodnie z recepturami i standardami

*  Wykorzystywanie powierzonych produktów w duchu zerowaste

*  Udział w kształtowaniu menu

*  Dbanie o estetykę wydawanych dań

*  Dobra współpraca z Szefem kuchni i pozostałymi pracownikami restauracji

*  Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych i zachowanie czystości stanowiska pracy

* Pakiet świadczeń socjalnych i wyśmienitą kawę na dobry początek dnia :)

Aplikuj, pochwal się swoją wiedzą i doświadczeniem, poznaj szczegóły współpracy i zostań częścią naszego zespołu!

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Galiny,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Galiny
ID: 727940986