2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Olsztyn
Dodane 14 kwietnia 2024

Doświadczona Stylistka Paznokci lub wynajęcie stanowiska dla stylistki

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Studio Urody New Visage to znane i cenione miejsce usytuowane w dogodnej lokalizacji naszego miasta. Wyróżniamy się nie tylko szerokim zakresem świadczonych usług ale również zgranym zespołem oraz przyjazną atmosferą pracy. Dla nas ważne jest to aby ciągle podnosić swoje standardy, dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ze względu na rozwój oraz uruchomienie nowego stanowiska pracy poszukujemy doświadczoną Stylistkę Paznokci, która dołączy do naszego zespołu.

Oferujemy:

- Dogodną formę zatrudnienia (umowa zlecenie lub B2B)

- Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizyjne

- Wyjątkowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji

- Stabilną formę zatrudnienia na pełny etat lub cześć etatu

- Stale powiększającą się bazę klientów

- Profesjonalny sprzęt i kosmetyki

- Pracę w nowoczesnym salonie

- Przyjazną atmosferę pracy

- Elastyczny grafik pracy

Zakres obowiązków: Stylista paznokci

- Nowoczesna stylizacja paznokci (manicure hybrydowy, pedicure, przedłużanie żelowe)

- Kreatywne doradztwo w obrębie doboru stylizacji

- Sprzedaż profesjonalnych kosmetyków

- Dbanie o porządek w miejscu pracy

- Udział w tworzeniu grafików pracy

Oczekiwania:

- Doświadczenie w zawodzie

- Umiejętności i pasja w wykonywanym zawodzie

- Przyjazne nastawienie do klientów oraz otoczenia

- Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista

- Dyspozycyjność i gotowość do rozpoczęcia pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV oraz zdjęć swoich prac poprzez serwis OLX.

RODO

Administratorem danych osobowych jest Studio Urody New Visage Izabela Bułakowska (ul. Pstrowskiego 14B I, 10-602 Olsztyn). Dane przetwarzane są wyłącznie do celów rekrutacyjnych przez okres 30 dni od dnia otrzymania aplikacji. Dane nie są przekazywane innym podmiotom. Każdy uczestnik ma prawo do zmiany, cofnięcia zgody na przetwarzanie oraz usunięcia swoich danych osobowych poprzez kontakt z naszą firmą. Kandydat ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wysłanie aplikacji wiąże się ze zgodą kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 785902567