2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Starogard Gdański
Dodane 15 kwietnia 2024

Dostawca towarów Trójmiasto, dojazd do pracy z okolic Starogardu Gd.

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Praca w weekendy

Firma transportowa zatrudni kierowców kat. B do transportu materiałów budowlanych oraz mebli z dużych marketów na terenie trójmiasta i okolic :

Obowiązki na miejscu pracy:

  • realizacja zaplanowanych dostaw

  • załadunek, transport, rozładunek (wniesienia)

  • dbałość o stan powierzonego towaru oraz pojazdu i sprzętu

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3.5 t.

  • dobra organizacja pracy

  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w firmie z możliwością rozwoju

  • stałą pracę niezależnie od sezonu

  • przeszkolenie stanowiskowe do pracy

  • umowę o pracę lub inną formą zatrudnienia

  • transport do miejsca pracy

Szukamy również pomocników kierowcy (brak wymaganego prawa jazdy)

Chętnych i zdecydowanych proszę o kontakt od 8-18, pod numerem kontaktowym podanym w ogłoszeniu oraz cv na portal olx.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 912027424