2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

DOSTAWCA, Restauracja EFES zatrudni kierowcę na samochód służbowy

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Restauracja EFES typu fast food zatrudni dostawcę na samochód firmowy. Praca możliwa w lokalizacji - Prądnik Biały.

Czego możesz oczekiwać od nas?

- Stawki: od 27,70 brutto/h

- Jasno określonego rejonu dostaw

- Terminowego wynagrodzenia

- 50% zniżki na nasze produkty

- Pracy dostępnej od zaraz

- Elastycznych godzin pracy

- Wyposażenia firmowe dla Dostawcy

- Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku w branży gastronomicznej

- Stałej współpracy z doświadczonym zespołem

Oczekujemy:

- prawo jazdy kategorii B

- Aktualnej książeczki Sanepidowskiej lub chęci jej wyrobienia.

-mile widziany status ucznia lub studenta

Zakres obowiązków:

- Dowóz zamówień do klientów autem firmowym

- Telefoniczna obsługa klientów

- Pakowanie zamówień i obsługa systemu POS

Zapewniamy elastyczny grafik. Praca w niepełnym lub pełnym wymiarze pracy. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 82107337