2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Śląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Zabrze
Dominos Pizza
Dodane Dzisiaj o 14:38

Dostawca Pizzy, Domino's Pizza Zabrze, C.H. Platan

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: Motocykl / SkuterPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do Domino’s Pizza jako Dostawca!

- Rodzaj pojazdu: firmowy skuter

- Ilość godzin pracy w tygodniu: 40 h

- Adres restauracji: C.H. Platan, Plac Teatralny 12 Zabrze

Zakres obowiązków:

- Dostarczanie zamówień do klientów Domino's Pizza

Oczekujemy:

- Ukończonych 18 lat i posiadania uprawnień do kierowania samochodem osobowym lub skuterem (osoby urodzone po 19.01.1995 muszą posiadać prawo jazdy kategorii B lub AM)

- Aktualnej książeczki Sanepid lub gotowości jej wyrobienia

- Dyspozycyjności

Czego możesz od nas oczekiwać?

- Stawki od 27,70 zł brutto/h

- Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia współpracy

- Do 50% zniżki na nasze produkty

- Możliwości skorzystania z programu poleceń pracowniczych

- Pracy dostępnej od zaraz

- Elastycznych godzin pracy

- Wyposażenia firmowego dla Dostawcy

- Posiłku pracowniczego

- Terminowego wynagrodzenia

- Jasno określonego rejonu dostaw

- Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Zabrze
ID: 911961352