2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 20 czerwca 2024

Dostawca cateringu - kat. B - atrakcyjne warunki - praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Zatrudnimy pracownika do obsługi cateringu

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w 8 godzinnym trybie,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w dobrej atmosferze

Zadania:

  • Dostawa cateringu

  • Obsługa zleceń

  • Proste prace konserwacyjne

  • Dbałość o powierzony sprzęt

  • Dostarczanie posiłków na terenie Wrocławia

  • Inne prace zlecone

Wymagania :

  • Zaangażowanie i komunikatywność

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca mile widziane

  • Sumienność, samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia małych samochodów dostawczych w mieście (wymóg obowiązkowy),

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia,

  • Zaświadczenie o niekaralności.

Praca 8 h w przedziale od 05:30 do 15:00.

Praca od zaraz.

Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Wymagane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie podanych przez kandydata danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 701525148