2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Szczecin
  7. Pozostałe - Centrum
Dodane 18 kwietnia 2024

Dostawca Cateringu

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DOSTAWCA CATERINGU

Wymagania:

·         dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 18:30 – 23:00

·         prawo jazdy kat. B

·         znajomość topografii Szczecina i okolic

·         samodzielność i dobra organizacja pracy

·         ścisłe przestrzeganie zasad dyscypliny i kultury pracy panujących w firmie

 Obowiązki:

·         codzienna dostawa posiłków do klienta w Stargardzie oraz ich wydanie

·         załadunek towaru wg zamówień na samochód

·         dbałość o czystość i sprawność powierzonego mienia

 Oferujemy:

·         umowę o prace po okresie próbnym;

·         stabilna pracę w firmie z ugruntowana pozycją na rynku

·         możliwość dorobienia podczas dodatkowych wydarzeń organizowanych przez firmę

·         interesuje nas współpraca długofalowa

 Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez In Spe Catering S.C. Anna Fleming-Uss, Dariusz Matczak w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911007324