2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Rozalin
Dodane 30 kwietnia 2024

Dorywcza praca biurowa - częściowo zdalna

Lokalizacja

Rozalin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Poszukujemy osoby do pomocy w pracach biurowych, częściowo praca zdalna.

Główne zadania to:

  • kserowanie dokumentów i ich archiwizacja w segregatorach

  • skanowanie dokumentów i ich archiwizacja w katalogach elektronicznych

  • wysyłka korespondencji na poczcie

  • odbiór korespondencji w placówce pocztowej na Ochocie w Warszawie

  • monitorowanie płatności wystawionych faktur

  • prowadzenie różnych ewidencji

    Prosimy o przesłanie CV. W wiadomości poproszę zawrzeć zgodę na przetwarzania danych osobowych oraz podać:

  • akceptowane formy zatrudnienia

  • oczekiwane wynagrodzenie netto za jeden dzień pracy

  • możliwa data rozpoczęcia współpracy,

Lokalizacja

Rozalin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rozalin
ID: 915499739