2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piaseczno
Zespół Rekrutacji i Szkoleń YES
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradczyni / Doradca Klienta w Salonie YES

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami twórz niezapomnianą atmosferę w Salonie YES.

Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę w Salonie YES. Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią przodującej marki biżuteryjnej.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż i obsługa osób odwiedzających Salon

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii

  • obsługa kasy fiskalnej

  • aktywna obsługa procesu reklamacji

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze lub predyspozycje do pracy w tym obszarze

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży jubilerskiej

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji

  • współpracę z profesjonalistami(-kami), którzy(-e) pomogą Ci w zrozumieniu branży

  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon, stylizacji, ekspozycji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 912617253