2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Rataje
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradcy Klienta Powierzchni Sprzedaży/ Obsługa Kasy

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PLATFORMA INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi dla jednego z supermarketów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce Pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Obsługa kasy kasy fiskalnej

  • Wykładanie towaru na regałach sklepowych

  • Ewidencja jakościowa i ilościowa towaru

  • Obsługa klientów marketu

    Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym – warunek konieczny!

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi kasy i pracy z Klientem

  • Książeczka sanitarna

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista

    Oferta:

  • Stała praca (umowa o pracę) w warunkach pracy chronionej

  • Przygotowanie do pracy na danym stanowisku

  • Opiekę, współdziałanie oraz pomoc Koordynatora

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacyjnego (dofinansowania różnego rodzaju)

  • Prywata opieka medyczna

    CV prosimy przysyłać na za pośrednictwem portalu. Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 910590553