2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca w sklepie zielarsko medycznym (suplementy, kosmetyki, żywność)

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Silnie działająca sieć sklepów Po Zdrowie zielarsko – medyczny, ze zdrową żywnością oraz kosmetykami naturalnymi poszukuje osoby : Tylko z kursem towaroznawstwa zielarskiego bądź podobnym kurcem jak np Naturopata - ewentualnie która chętnie i szybko się uczy i zna suplementację , ziołolecznictwo i taki kurs może zrobić.

Zielarnia „ Po Zdrowie”

powstała z myślą o wszystkich którzy chcą dbać o zdrowie i stosować szeroko pojętą profilaktykę prozdrowotną.

-> Działamy prężnie dlatego poszukujemy osób z pasją , zamiłowaniem do natury. Już dziś stań się Strażnikiem satysfakcji klienta-

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się w Siemianowicach Śląskich, Bytomiu, Katowicach centrum oraz Piotrowicach i w Tychach.

Zadania:

  • zawsze uśmiechnięta/y z pozytywnym podejściem

  • Kreatywne podejście do swoich obowiązków.

  • Mile widziany aktywny udział w budowaniu marki stacjonarnie ale również poprzez kanały Social Media

  • Rzucanie pomysłami z rękawa oraz samodzielna realizacja w zakresie aktywnego pozyskania klienta (dodatkowy bonus)

Zakres obowiązków: .

  • Miła i profesjonalna obsługa klientów stacjonarnych oraz w sklepie internetowym

  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich ziół i suplementów

  • Zarządzanie sklepem

  • Sporządzanie raportów sprzedażowych

  • Praca z asortymentem (kontrola ekspozycji, zamawianie towarów, sprawdzanie dat ważności)

  • Wsparcie w doborze produktów do zatowarowania sklepu

  • Dbanie o zachowanie należytego porządku w miejscu pracy

  • Odbieranie dostarczonego do sklepu towaru i kwitowanie jego odbioru

  • Dbanie o należytą ekspozycję towarów wewnątrz sklepu i na witrynach

Wymagania:

  • Wykształcenie - farmaceutyczne (technik farmacji), medyczne (dietetyk), osoba z ukończonym kursem towaroznawstwa zielarskiego lub z zamiłowaniem do ziołolecznictwa i naturoterapii, trener personalny

  • Chęć uczenia się i rozwijania w branży zielarskiej do podstawa.

  • Zainteresowanie tematyką dietetyki / fitoterapii

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

  • Dokładność i skrupulatność

  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej

  • Mile widziana znajomość branży suplementów diety, zdrowej, żywności, produktów medycznych

Godziny otwarcia to pon-pt 9,30-17,30, sb 9-13

Zalety Pracy w naszym zespole.

  • Umowa na cały etat.

  • Przyjazna atmosfera pracy.

  • Wiedza i doświadczenie - Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo jesteśmy jednym zespołem i pracujemy na wspólny sukces

  • Po okresie próbnym wynagrodzenie adekwatne do wyników sprzedażowych

  • Kochamy nagradzać inicjatywę, kreatywność.

  • Możliwość rozwoju.

  • Zniżki pracownicze na produkty.

  • Premia uzależniona od wyników.

Ważne!

Poszukujemy osób chętnych do współpracy, a nie do wyrobienia etatu. Chcemy mieć w zespole ludzi kreatywnych, zaangażowanych którzy będą z nami rozwijać rodzinną Firmę, w której dobra atmosfera, szacunek i szczerość

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail

zielarnia[małpa]pozdrowie24.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 783282115