2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Grupa Gezet
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca w serwisie marek grupy Stellantis

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Gezet jest siecią autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych oraz motocyklowych. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkanaście marek, a swoje salony posiadamy w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Zielonej Górze. W branży automotive działamy od roku 2002. Od 2011 roku znajdujemy się na prestiżowej liście TOP50 dealerów w Polsce Miesięcznika Dealer. Rozwijamy naszą działalność w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych, użytkowych, motocykli jak również nowoczesnych warsztatów blacharsko-lakierniczych pod nazwą Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca w serwisie marek grupy Stellantis​

ZADANIA:

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przyjmowanie samochodów do naprawy i wydawanie po naprawie
  • zamawianie i sprzedaż części
  • zarządzanie stanami magazynowymi
  • współpraca z warsztatem
  • zarządzanie obiegiem dokumentów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia technicznego (mile widziane kierunki związane z mechaniką pojazdową)
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji
  • czynnego prawo jazdy kat. B
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • interesującą pełną wyzwań pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • karty MultiSport
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj nas na www.gezet.pl

Przesyłając do nas swoje dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacji w nich zawartych przez Gezet Sp. z o. o., ul. Kasprzaka 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Pełna informacja na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących praw jest dostępna na stronie: www.gezet.pl/pl/menu/102/klauzula-informacyjna-rodo.html

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 912432970