2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dział HR AMBRA
Dodane 12 czerwca 2024

Doradca w Centrum Wina - HUB Rondo Daszyńskiego

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Sieć specjalistycznych sklepów CENTRUM WINA oferuje klientom wina z ponad 50 regionów świata. Jesteśmy obecni w największych miastach Polski.

Nieważne ile masz lat, jeżeli jesteś ciekawy świata, emanujesz pozytywną energią, lubisz pracę z ludźmi, a do nowych wyzwań podchodzisz z pasją i uśmiechem, to szukamy właśnie CIEBIE!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA W SKLEPIE CENTRUM WINA

·      HUB Rondo Daszyńskiego - rondo Daszyńskiego 2B, Wola

JAKIE ZADANIA CZEKAJĄ NA CIEBIE?

  • obsługa klientów i wsparcie w doborze wina oraz innych alkoholi premium

  • realny wpływ na realizację planów sprzedażowych dbanie o ekspozycję i uzupełnianie asortymentu

  • utrzymanie porządku i czystości w sklepie

  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z klientami

JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?

  • uśmiech i pozytywne nastawienie inicjatywa i zaangażowanie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami

  • chęć do nauki i otwartość na zdobywanie wiedzy o winie (i nie tylko)

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

JAKIE KORZYŚCI OFERUJEMY?

  • stałą formę współpracy (umowa o pracę)

  • system premiowy uzależniony od wyników zespołu

  • bogaty pakiet benefitów szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy winiarskiej od podstaw z możliwością jej ciągłego pogłębiania

  • szkolenia produktowe połączone z degustacją

  • rozwój kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta

  • atrakcyjne promocje i rabaty pracownicze na produkty firmy

Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest AMBRA S.A. ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa, tel. 225 - pokaż numer telefonu. Warszawa(małpa)ambra.com.pl Przestrzeganie zasad ochrony danych w AMBRA S.A. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych (IOD). Inspektor Ochrony Danych to osoba, z którą może się Pani/ Pan kontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych przez spółką Ambra S.A. Może to Pani/Pan uczynić na trzy sposoby: 1) mailowo: inspektorochronydanych(małpa)ambra.com.pl 2) telefonicznie: 225 - pokaż numer telefonu - 3) korespondencyjnie: Ambra S.A., ul. Puławska 336 , 02-819 Warszawa

Po zapoznaniu się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej prosimy dodatkowo o umieszczenie w CV poniższych oświadczeń:

„Oświadczam, że zapoznałem/-łam się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej Administratora Danych Osobowych umieszczonej w treści ogłoszenia o pracę.” „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO) przez spółkę AMBRA S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 41726, z kapitałem zakładowym w wysokości 25.206.644,00 PLN (w całości wpłaconym) (dalej jako „Spółka”) w celu prowadzenia przez Spółkę procesu rekrutacji”  Informujemy, że CV niezawierające dwóch powyższych Oświadczeń nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym i zostaną usunięte.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 920034915