2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Grupa Gezet
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca w Centrum Likwidacji Szkód

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Gezet jest siecią autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych oraz motocyklowych. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkanaście marek, a swoje salony posiadamy w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Zielonej Górze. W branży automotive działamy od roku 2002. Od 2011 roku znajdujemy się na prestiżowej liście TOP50 dealerów w Polsce Miesięcznika Dealer. Rozwijamy naszą działalność w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych, użytkowych, motocykli jak również nowoczesnych warsztatów blacharsko-lakierniczych pod nazwą Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

ZADANIA:

  • obsługa klientów serwisu blacharsko-lakierniczego

  • prowadzenie dokumentacji w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych

  • wykonywanie oględzin i dokumentacji zdjęciowej uszkodzonych pojazdów

  • współpraca z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód

  • wykonywanie kalkulacji napraw w systemie Audatex

  • koordynowanie prac i opieka nad pojazdami klientów

  • terminowe rozliczanie napraw blacharsko-lakierniczych

  • współpraca z zespołem warsztatu blacharsko-lakierniczego

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia technicznego

  • doświadczenia w branży motoryzacyjnej

  • zaangażowania i odpowiedzialności

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • znajomość systemów magazynowych lub sprzedażowych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • interesującą pełną wyzwań pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pracę w przyjaznym zespole

  • sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • karty MultiSport

Poznaj nas na www.gezet.pl

Przesyłając do nas swoje dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacji w nich zawartych przez Gezet Sp. z o. o., ul. Kasprzaka 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Pełna informacja na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących praw jest dostępna na stronie: www.gezet.pl/pl/menu/102/klauzula-informacyjna-rodo.html

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 911053043