2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nakło nad Notecią
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca ubezpieczeniowy - Oddział PZU

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nakło nad Notecią

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby do pracy w Oddziale PZU na stanowisku:

DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Miejsce pracy: Nakło Nad Notecią

Jeśli lubisz sprzedawać a rozmowy sprzedażowe uwieńczone zawarciem umowy powodują u Ciebie satysfakcję z wykonywanej pracy koniecznie złóż swoją aplikację.

Oferujemy

• Pracę na samodzielnym stanowisku w Oddziale PZU

• Ciekawą pracę w zespole profesjonalistów

• Przejrzysty i rozbudowany system wynagrodzeń (część stała, prowizja, premie i nagrody)

• Narzędzia niezbędne do realizacji umowy

• Bogaty pakiet szkoleń

• Pracę w ramach jednej z największych instytucji finansowych w Polsce

Zakres obowiązków

• Profesjonalna, zgodna ze standardami PZU obsługa Klientów Oddziału

• Budowanie długoterminowych relacji z Klientami

• Aktywne poszukiwanie nowych Klientów

• Samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych

• Prowadzenie aktywnych i różnorodnych działań marketingowych wspierających proces sprzedaży

Oczekujemy

• Gotowość do wyjazdu na dwutygodniowe szkolenie w Warszawie

• Doświadczenia w sprzedaży

• Mile widziane posiadanie swojej grupy klientów i wypracowanych relacji biznesowych

• Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

• Swobody w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długoterminowych relacji z Klientami

• Otwartej postawy do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji

• Przedsiębiorczości i umiejętności planowania

• Silnej motywacji do pracy i osiągania wyznaczonych celów

• Prawa jazdy kat. B (dodatkowy atut)

• Minimum średniego wykształcenia (wymóg konieczny)

• Niekaralności (wymóg konieczny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Nakło nad Notecią,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nakło nad Notecią
ID: 896675448