2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Piaseczno
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca ubezpieczeniowy Nationale Nederlanden

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Twój zakres obowiązków: Kompleksowa sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych i grupowych w zakresie: ochrony życia, zdrowia i majątku; Aktywne pozyskiwanie klienta – to Ty zdecydujesz jaką metodą, my pokażemy Ci wiele możliwości; Stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta. Będziesz towarzyszył/-a klientowi przez cały cykl życia sprzedanej polisy; Działanie i przedsiębiorczość. Twoje wynagrodzenie nie będzie miało górnego limitu – Ty decydujesz ile pracujesz i ile zarabiasz; Wspólnie zadbajmy o satysfakcję naszych klientów. Nasze wymagania: Żyłka sprzedawcy z troską o klienta; Wykształcenie co najmniej średnie; Pasja do poznawania nowych ludzi i badania ich potrzeb; Umiejętność budowania długotrwałych relacji; Lubisz się uczyć? Tak? Świetnie – otrzymasz od nas solidną porcję wiedzy na start i w trakcie współpracy; Dobra organizacja pracy, przedsiębiorczość, wysokie zdolności komunikacyjne – to Twoje drugie ja? Prowadzisz lub jesteś gotowy/-a do założenia Działalności Gospodarczej; Możesz pracować z nami „na całego” lub „na 100 procent” łącząc sprzedaż ze swoimi aktywnościami zawodowymi. To oferujemy: Więcej! Czyli co…? Oprócz stałego wynagrodzenia oferujemy również premie bez górnego limitu; Kompleksowa paczka wiedzy na udany początek współpracy. Nie martw się, później też trzeba się będzie uczyć; Możliwość rozwoju zawodowego - Ty wybierasz swoją ścieżkę. W przyszłości możesz zostać Doradcą lub zbudować swój własny zespół sprzedażowy; Współpracę z Nationale-Nederlanden, marką która cieszy się ogromnym zaufaniem klientów; Zapomnij o sztywnych ramach, bo swój grafik dopasowujesz do życia prywatnego. Nie na odwrót! Multi Sport, Medicover oraz ubezpieczenie grupowe i program emerytalny sponsorowane przez pracodawcę; Pracę w życzliwym, uśmiechniętym i kreatywnym Zespole

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 910248663