2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca techniczny w branży budowlano-sanitarnej

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Doradcy Technicznego dla dużego Klienta będącego dystrybutorem materiałów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji, wentylacji oraz instalacji sanitarnej, posiadającego stabilną, ugruntowaną pozycję na rynku krajowym. Przedsiębiorstwo od 28 lat prężnie się rozwija. Współpracuje z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi, dzięki temu w swojej ofercie posiada szeroką gamę artykułów, umożliwiających idealne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży we współdziałaniu z handlowcem w terenie oraz na punkcie handlowym

  • Efektywna obsługa istniejącej bazy Partnerów Handlowych – bezpośredni kontakt z klientem

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Doradztwo handlowo-techniczne

  • Kreowanie wizerunku firmy i marki

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – mile widziane kierunkowe

  • Komfort pracy z klientem

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na podobnym stanowisku lub związane z doradztwem

  • Ukierunkowanie na realizację wyznaczonego celu i  samodzielność w działaniu

  • Efektywne planowanie i organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz znajomość lokalnego rynku- milej widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę

  • Rozwój zawodowy i osobisty – realizowany poprzez szkolenia

  • Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/projektów

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i karty Mutlisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 909669895