2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Dodane Dzisiaj o 05:42

Doradca techniczny -sprzedawca branża motoryzacyjna

Wynagrodzenie

6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polski producent sportowych tłumików i układów wydechowych RM MOTORS zatrudni pracownika na stanowisko:

Doradca techniczny/sprzedawca

Miejsce pracy: Dywity

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnego procesu obsługi montażu: planowanie i przygotowanie przyjęcia pojazdu i wydanie pojazdu

  • Przygotowywanie kosztorysów

  • Udzielanie klientom profesjonalnych porad technicznych związanych z montażem układów wydechowych.

  • Obsługa klienta, w tym odpowiedzi na pytania, udzielanie informacji o produktach

    i pomaganie w procesie zakupu.

  • Doradztwo techniczne.

  • Projektowanie spersonalizowanych rozwiązań i zestawów akcesoriów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

  • Prezentacje produktów i wyjaśnianie ich zalet i zastosowań klientom.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami, śledzenie ich potrzeb i sugestii.

  • Monitorowanie rynku, konkurencji i nowych trendów w branży.

  • Raportowanie wyników i działań.

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii napraw i budowy pojazdu.

  • Umiejętność budowania długofalowej współpracy z Klientami.

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Elastyczność, dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz sprawność organizacyjna.

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

  • Samodzielność i zdolność do pracy w zespole.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejście rozwiązaniowe.

  • Zaangażowanie i pasja do motoryzacji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w godzinach 7-15 lub 7:30-15:30

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Możliwość pracy w organizacji otwartej na nowe pomysły i działania

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 904839949