2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca techniczny/pomiarowiec- Okna,Rolety,Żaluzje -Wrocław

Wynagrodzenie

5 200 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma z branży Rolety-Okna -Żaluzje (blisko 25 lat w branży), zatrudni osobę na stanowisku :

Pomiarowiec/Doradca techniczny na terenie Wrocławia.

Warunek konieczny :

  • doświadczenie w branży stolarki okiennej /rolet/żaluzji

Mile widziane osoby 40+, 50+ 60+

Siedziba: Wrocław, ul.H.Sienkiewicza ( przy pl.Grunwaldzkim)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-pomiary okien i/lub rolet,żaluzji na terenie Wrocławia,

-sporządzanie wycen oraz umów .

WYMAGANIA:

- doświadczenie w przeprowadzaniu pomiarów stolarki albo konfekcji okiennej i/lub doświadczenie w biurze handlowym branży stolarki okiennej,

- wykształcenie średnie (najlepiej techniczne) ,

-obsługa komputera,

- prawo jazdy kat. B,

- dyspozycyjność,

OFERUJEMY:

- stałą pracę w stabilnej firmie,

- stałą pensję + premię prowizyjną,

- narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków-samochód,telefon.

Szczegółowe warunki płacy i pracy do indywidualnej negocjacji .

Zgłoszenia z CV prosimy przesyłać poprzez OLX.

Możliwy również kontakt telefoniczny.

Odpowiemy na każde CV osoby z jakimkolwiek doświadczeniem w branży okiennej/osłon np. obsługa klienta w biurze, wyceny itp. -wtedy wynagrodzenie , zakres obowiązków ustalane indywidualnie.

Jestesmy otwarci i chętnie porozmawiamy na temat każdej (współ) pracy- (kandydaci bez doświadczenia w tej branży nie są brani pod uwagę )

Stawiamy na partnerską współpracę, wzajemne zaufanie i odpowiedzialność za własne działania. Nasze podejście do ciągłego podnoszenia umiejetności i wiedzy, a także transparentne wynagrodzenie z udziałem w zyskach, tworzy wyjątkowe środowisko pracy. Szukamy ludzi, którym zależy na wspólnym sukcesie firmy i docelowo chcą oprócz stałej pensji mieć realny udział w zyskach firmy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 531302993