2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Krosno Odrzańskie
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy w branży fotowoltaicznej

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Twoje zadania:

  • sprzedaż najwyższej jakości produktów dla firm z branży OZE: paneli fotowoltaicznych, falowników i baterii
  • doradztwo i konsultacje w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dostosowanych do potrzeb klienta B2B
  • telefoniczna obsługa klientów centrum dystrybucyjnego (około 40- 50 połączeń dziennie)
  • realizowanie planu sprzedażowego
  • terminowe raportowanie wyników sprzedaży i osiąganych celów
  • odpowiedzialność za wszystkie etapy procesu sprzedażowego(opracowanie ofert handlowych, negocjacje warunków, opieka posprzedażowa)

Nasze wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne: aktywne słuchanie, inicjatywa w rozmowie, badanie potrzeb, otwartość
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta w branży fotowoltaicznej, telekomunikacyjnej, energetycznej
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • rzetelne wdrożenie na stanowisku i szkolenia produktowe z zakresu fotowoltaiki
  • długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • podstawę w wysokości 5000 zł netto i system prowizyjny
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • przyjazną atmosferę pracy: cykliczne spotkania integracyjne, brak dress codu
  • rozwój zawodowy u dostawcy paneli fotowoltaicznych, falowników i baterii na rynki europejskie
  • komfortowe warunki pracy, w centrum Krosna Odrzańskiego, z dostępem do miejsc parkingowych
  • niezbędne narzędzia do pracy i materiały reklamowe, wsparcie pracowników działu projektowego i marketingu na każdym etapie zatrudnienia​

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Krosno Odrzańskie
ID: 907597300