2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szemud
Ultramare sp. z o.o.
Dodane 12 czerwca 2024

Doradca Techniczno Handlowy (Ultramare sp. z o.o. , Szemud)

Lokalizacja

Szemud

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

UItramare Sp. z o.o. - producent filtrów do klimatyzacji i wentylacji, poszukuje osoby na stanowisko Doradcy Techniczno Handlowego.

Twoje zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych poprzez prowadzenie rozmów telefonicznych oraz osobiste spotkania.

  • Prezentowanie naszych produktów i ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy oraz finalizacja transakcji.

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych dotyczących klientów oraz zamówień w systemie.

  • Opracowywanie i prezentowanie ofert handlowych, umów oraz innych dokumentów handlowych.

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta oraz pozytywny wizerunek firmy.

Wymagane predyspozycje:

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz budowania relacji biznesowych.

  • Zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Samodzielność w organizacji pracy oraz zdolność do szybkiego podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz możliwość uzyskania prowizji od sprzedaży.

  • Telefon służbowy oraz narzędzia niezbędne do pracy.

  • Pakiet medyczny oraz inne świadczenia socjalne.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z podpisaniem oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Szemud,

Pomorskie

Pomorskie, Szemud
ID: 914561947