2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Głogów Małopolski
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy, Rzeszów, Głogów Małopolski

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma mateco podesty ruchome prowadzi wynajem podestów ruchomych/podnośników do prac na wysokości.

Do naszego oddziału w lokalizacji 36-060 Głogów Małopolski szukamy doradcy techniczno-handlowego.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i obsługa dotychczasowych w podległym rejonie działania poprzez wizyty na budowach i w siedzibach klientów

  • opracowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

  • stała współpraca z pozostałymi pracownikami z innych oddziałów

Nasze wymagania

  • znajomość branży technicznej

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • nastawienie na klienta i jego potrzeby

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji bizesowych

  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia zawodowego

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy także do użytku prywatnego

  • pakiet medyczny za 1 zł dla pracownika

  • ubezpieczenie na życie za 1 zł dla pracownika

  • szkolenia specjalistyczne

  • możliwość podniesienia kwalifikacji o kurs języka obcego

  • pakiet socjalny

  • doskonała atmosfera pracy

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe warunki, prosimy o nadsyłanie ofert na adres kariera(at)mateco.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę mateco podesty ruchome sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania."

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 910507154