2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Cigacice
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy ds. przemysłu (środki smarne)

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cigacice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Hand sp. z o. o. sp. k. w Sulechowie zajmuje się zaopatrzeniem przedsiębiorstw produkcyjnych i firm transportowych w środki smarne. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje przemysłowe oraz smary wiodących firm w branży. Dzięki innowacyjnym produktom oraz doświadczonemu zespołowi firma pozostaje liderem na rynku środków smarnych w regionie.

Oferta pracy na stanowisko Doradca techniczno-handlowy ds. przemysłu (środki smarne)

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż olejów i smarów przemysłowych do klientów B2B. Doradca techniczno-handlowy będzie miał za zadanie rozwijanie sprzedaży w podległym mu regionie, stały monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości, aktywne budowanie i kształtowanie długotrwałych relacji z Klientami Biznesowymi oraz analizowanie ich potrzeb w obszarze zastosowania środków smarnych, a także przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych.

Czekamy na aplikacje od osób młodych, energicznych, gotowych rozwijać swoją wiedzę i umiejętności personalne. Mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży produktów z pokrewnych branży lub do klienta B2B. Idealny kandydat to osoba otwarta na bezpośredni kontakt z klientem biznesowym, samodzielna i konsekwentna w działaniu oraz zmotywowana do aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów, potrafiąca efektywnie zarządzać własnym czasem pracy. Prawo jazdy kat. B jest warunkiem koniecznym.

Obowiązki na stanowisku:

  • Monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości,

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów firmy,

  • Analiza potrzeb klientów i dobór produktów,

  • Doradztwo techniczne dla klientów,

  • Przygotowywanie ofert,

  • Negocjacje cen oraz warunków współpracy.

Idealny kandydat:

  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu technicznym, szczególnie mechanika/budowa maszyn,

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych,

  • Samodzielność, konsekwentność, dobra organizacja pracy,

  • Znajomość j. angielskiego będzie plusem,

  • Znajomość MS Windows, MS Office, sprawne poruszanie się w Internecie,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z podwójnym systemem motywacyjnym,

  • Szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności.

Aplikacje prosimy przesyłać z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Cigacice,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Cigacice
ID: 882825559