2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 17 czerwca 2024

Doradca techniczno-handlowy ds. OZE

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z obszaru B2C i B2B

  • Sprzedaż produktów firmy i negocjacje handlowe

  • Doradztwo i ofertowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu OZE dla przedsiębiorców z sektora przemysłowego i prywatnego

  • Koordynacja procesu realizacji zawartych kontraktów biznesowych

  • Współpraca z biurem oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu produktami OZE

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Wysoka kultura osobista

  • Biegła obsługa programów komputerowych MS Office

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Własne ekipy montażowe wpływające na bardzo wysoką jakość wykonywanych usług, co przekłada się na zadowolenie klienta i polecenia

  • Wysokie zarobki bez górnego limitu

  • Materiały marketingowe, niezbędne narzędzia do sprzedaż

  • Możliwość rezerwacji samochodu służbowego w wybrane dni

O nas

Oferujemy pełną obsługę w zakresie projektowania, wykonania oraz serwisowania instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji oraz kotły na pellet. Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów renomowanych producentów.

Z uwagi na lokalizację firmy i oddziału skupiamy swoje działania głównie na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego oraz świętokrzyskiego.

Zachęcamy do sprawdzania opinii o naszej firmie.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 921128075