2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zamość
Dodane 18 kwietnia 2024

Doradca Techniczno-Handlowy

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Dlaczego praca w Goldsun?

Jesteśmy profesjonalistami! Za naszą firmą przemawia wieloletnie doświadczenie, potwierdzone ponad 9000 tysiącami realizacji.

Zatrudniamy ponad 80 osób co sprawia, że jesteśmy jedną z największych firm w branży. Na rynku jesteśmy już 8 lat!

Siedziba i magazyny naszej firmy znajdują się w pięknym i słynącym z wielu zabytków mieście Zamość. Dodatkowo jako jedna z nielicznych firm z branży posiadamy stacjonarne oddziały firmy w: Lublinie i Radomiu.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Odbywanie umówionych spotkań

  • Opieka nad obecnymi Klientami firmy

  • Sprzedaż i prezentacja techniczno-handlowa produktów firmy (termomodernizacja budynków, usługi budowlane, klimatyzacja, rekuperacja, magazyny energii, fotowoltaika, pompy ciepła, stacje ładowania pojazdów elektrycznych)

  • Raportowanie wyników

  • Sumienna praca z CRM

  • Uczestniczenie w targach i innych spotkaniach handlowych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność

  • Ważne prawo jazdy kat.B

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć zdobywania wiedzy i rozwoju

  • Podstawowa wiedza budowlana

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy z komputerem w tym z CRM i pakietem MS Office

  • Gotowość do podjęcia współpracy dłuższy okres czasu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji

  • Auto służbowe po 2 tygodniowym okresie wdrożeniowym

  • Pakiet szkoleń wprowadzających

  • Szkolenia techniczne i sprzedażowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Niezbędne narzędzia (telefon, samochód)

  • Materiały marketingowe do pracy z Klientem

  • Wsparcie doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 912672188