2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Polesie
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WYMAGANIA

  • zdolność przyswajania i posługiwania się wiedzą techniczną

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • minimum podstawowa znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • minimalny poziom wykształcenia – średnie

  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym B2B

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w branży związanej z wytwarzaniem i wykorzystaniem sprężonego powietrza lub pneumatyką

  • zainteresowania związane z procesami produkcji

  • prawo jazdy kategorii B

OPIS STANOWISKA

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów / systematyczny kontakt z dotychczasowymi klientami

  • ·identyfikacja potrzeb klienta oraz doradztwo techniczne w zakresie nowych rozwiązań u klientów

  • ofertowanie i ustalanie warunków zamówień

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • dokonywanie bieżących analiz i zestawień

  • rejestracja wiedzy o kliencie i aktywności w systemie CMR

OFERUJEMY

  • pracę stacjonarną, w siedzibie w Łodzi

  • umowa o pracę

  • ·wdrożenie do przewidzianych zadań

  • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od osiąganych wyników sprzedażowych

  • rozwój osobisty poprzez systematyczne szkolenia prowadzone przez firmę i dostawców

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 910231105