2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Matplast
Dodane 11 czerwca 2024

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MATPLAST  Z  O.O.

Producent Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Oferujemy :

·         umowę o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         komfortowe warunki pracy - biura w Kędzierzynie-Koźlu i w Gliwicach

·         praca od poniedziałku do piątku, w godz.: 8:00 – 16:00

·         profesjonalne wdrożenie

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów

  • przygotowywanie ofert

Nasze oczekiwania :

  • biegła znajomość języka niemieckiego lub niderlandzkiego

  • znajomość obsługi komputera

  • zaangażowanie

    Firma Matplast Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane ogłoszenia.

    Prosimy o podpisanie następującej klauzuli :"Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r(Dz.Urz.UE L119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"

Osoba do kontaktu :

        Mariusz Gołąbek, tel 53*******28,

Część informacyjna :

  • Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r(Dz.Urz.UE L119 z 04.05.2016) informuję iż:

    1. Administratorem Pani/Pana Danych osobowych (ADO) jest Matplast SP. Z O.O. ul. Bożkowska 3, 57-402 Nowa Ruda

    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane  będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie zgody.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 902542976