2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane 13 maja 2024

Doradca Techniczno Handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Fabryka Okien Okna Dębów poszukuje Doradcy Technicznego / Przedstawiciela Handlowego

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole

  • Pracę w firmie doceniającej swoich pracowników

  • Możliwość szkoleń i podwyższania swoich kompetencji

  • Samochód, telefon do celów służbowych

  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników

  • Podstawę.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych w regionie

  • Pozyskiwanie nowych klientów, poprzez wizyty handlowe.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, wstępnych kalkulacji

  • Doradztwo w zakresie oferowanych usług

  • Uczestnictwo w przetargach publicznych

  • Prowadzenie analiz działań konkurencji

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

  • Raportowanie sprzedaży

  • Samodzielne planowanie dnia pracy i raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie – mile widziane techniczne.

  • Znajomość branży stolarki otworowej

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, operatywność i orientacja na sukces

  • Niekaralność.

Prosimy o wysłanie CV.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 890881153