2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Jeżyce
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Miejsce pracy: Poznań

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie sprzedaży oraz rozwój działalności firmy w określonym zakresie

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż drukarek przemysłowych typu InkJet oraz materiałów eksploatacyjnych

  • sprzedaż urządzeń przemysłowych będących w ofercie firmy

  • budowanie długotrwałych relacji  z klientami

  • aktywne pozyskiwanie nowych nabywców

  • prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

  • umiejętność nawiązywania kontaktów

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy

  • nastawienie na realizację celów,

  • gotowość do podróży służbowych (praca na terenie całej Polski)

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie

  • pracę w nowoczesnej i firmie

  • samodzielne stanowisko w rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • karnet Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 758622556