2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Reda
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Dołącz do grona osób wpływających na kształt transformacji energetycznej w kraju oraz całej Europie! Zespół INS-EL swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiła sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych hurtowni w branży elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej, OZE, fotowoltaicznej w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno- Handlowy

Miejsce pracy: Reda i okolice

Region: Pomorskie

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Kluczowymi Klientami,

  • realizacja planów sprzedaży i budżetów,

  • realizacja umów handlowych,

  • udział w przygotowywaniu oraz wdrażaniu akcji handlowych i marketingowych,

  • budowanie dobrego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe lub pokrewne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość rynku branży elektrycznej,

  • znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracy

  • miłą atmosferę w miejscu pracy

  • pracę w zgranym, ambitnym zespole.

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 721164592