2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stary Sącz
Dodane 24 maja 2024

Doradca techniczno - handlowy

Lokalizacja

Stary Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jesteśmy rozwijająca się firma z branży budowlanej. Pracujemy ze szkłem budowlanym od ponad  18 lat. Dostarczamy je do naszych klientów w kraju i za granicą. Oferta obejmuje również zakres usług dla montażystów stolarki otworowej. Stąd aby zapewnić najwyższe standardy obsługi klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko doradcy techniczno - handlowego.

Zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój rynku

  • doradzanie w zakresie doboru odpowiednich produktów,

  • przygotowywanie kosztorysów, ofert cenowych,

  • opieka nad stałymi klientami firmy i wzmacnianie relacji handlowych

  • możliwa praca w delegacji.

Nasze wymagania wobec kandydata

  • wykształcenie techniczne , budowlane lub pokrewne

  • bardzo dobra znajomość ogólnej obsługi komputera, w tym głównie pakietu MS Office - w szczególności MS Excel, Outlook, Word; znajomość obsługi urządzeń biurowych,

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • sprawna organizacja pracy w zespole

  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu,

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych z Klientami

  • znajomość asortymentu szkła budowlanego, stolarki okiennej, okuć, technik montażu będą dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa o pracę, B2B

  • niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy , telefon, laptop

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników,

  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego.

  • uczestnictwo w szkoleniach.

  • możliwość dołączenia do pakietu medycznego

  • możliwość rozwoju- awansu

Prosimy o przesyłanie CV na adres mail: praca{at}expertglass.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)."

Lokalizacja

Stary Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Stary Sącz
ID: 920588657