2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca Sprzedaży w Salonie Komputerowym - Warszawa

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Co robimy? Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce. Kogo szukamy? Szukamy osoby do naszego salonu w Warszawie, która czuje się pewnie w bezpośrednim kontakcie z klientem, posiada umiejętności obsługi sprzedaży on-line oraz lubi szeroko pojętą elektronikę.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż w sklepie urządzeń IT (laptopy, PC, telefony + akcesoria)

  • Profesjonalna obsługa klienta, fachowe doradztwo

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Przygotowanie oraz konfiguracja sprzętu pod zamówienie klienta

  • Pozyskiwanie nowych klientów (kontakt telefoniczny, mailowy, Social media)

  • Dbanie o aktualność strony internetowej oraz konta Allegro

  • Dbanie o porządek w salonie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT (laptopy, PC, tablety, telefony itp.)

  • Bardzo dobra znajomość podstawowej obsługi komputera i oprogramowania

  • Zdolność do kreowania nowych pomysłów dopasowanych do potrzeb klienta

Mile widziane

  • Umiejętność konfiguracji oprogramowania

  • Doświadczenie w serwisowaniu laptopów/komputerów

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: podstawa + comiesięczna prowizja uzależniona od indywidualnych wyników

  • Dodatek frekwencyjny

  • Nabycie wiedzy w obszarze stale rozwijającej się technologii komputerowej

  • Wsparcie ze strony zespołu

  • Benefity: MultiSport, MultiLife, Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze do 50% wartości sprzętu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 902678621