2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Praga-Południe
Dodane 10 czerwca 2024

Doradca Sprzedaży w Salonie Komputerowym - Warszawa

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

AMSO Komputery poleasingowe to miejsce, gdzie każdego dnia udowadniamy, że najlepsze nie musi być nowe. Już od 16 lat zajmujemy się sprzedażą poleasingowej elektroniki użytkowej w naszym e-commerce oraz 13 salonach stacjonarnych. Nasz dynamiczny rozwój w ostatnich latach udowadnia, że elektronika poleasingowa staje się coraz popularniejszą alternatywą dla nowych urządzeń. Tworzymy zaangażowany zespół świetnych ludzi, którzy uzupełniają się doświadczeniem i kompetencjami, integrują się w pracy i poza nią. Dołącz do nas jako Doradca Sprzedaży w  Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż w salonie urządzeń IT (laptopy, PC, telefony + akcesoria)

  • Profesjonalna obsługa klienta, fachowe doradztwo

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Przygotowanie oraz konfiguracja sprzętu pod zamówienie klienta

  • Pozyskiwanie nowych klientów (kontakt telefoniczny, mailowy, Social media)

  • Dbanie o aktualność strony internetowej oraz konta Allegro

  • Dbanie o porządek w salonie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT (laptopy, PC, tablety, telefony itp.)

  • Świetna znajomość podstawowej obsługi komputera i oprogramowania

  • Zdolność do kreowania nowych pomysłów dopasowanych do potrzeb klienta

Mile widziane:

  • Umiejętność konfiguracji oprogramowania

  • Doświadczenie w serwisowaniu laptopów/komputerów

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + comiesięczna prowizja uzależniona od indywidualnych wyników

  • Dodatek frekwencyjny

  • Nabycie wiedzy w obszarze stale rozwijającej się technologii komputerowej

  • Wsparcie ze strony zespołu

  • Benefity: MultiSport, MultiLife, Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze do -50%

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 919550604