2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górczyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca, Sprzedawca Akcesoriów GSM, Telefonów Poznań - KOPERNIK

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Sprzedawca, Doradca Klienta, do naszego nowego punktu sprzedaży w Parku Handlowym KOPERNIK przy ul. Mrągowskiej w Poznaniu.

Nasza firma specjalizuję się w sprzedaży akcesoriów do telefonów komórkowych.

Praca jednozmianowa.

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 10-20

niedziela handlowa 10-18

Zakres obowiązków:

  • aktywna obsługa klienta

  • sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów,

  • dbanie o ekspozycje towaru i wygląd stoiska,

  • uzupełnianie braków towarowych, składanie zamówień,

Zapewniamy:

  • stałe wynagrodzenie plus premia za sprzedaż,

  • szkolenie produktowe,

  • praca w młodym zespole,

CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na

ogłoszenie.

W CV prosimy o ujęcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 902790496