2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kolonia Poczesna
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca serwisu samochodowego "POLCAR" sp. z o.o.

Lokalizacja

Kolonia Poczesna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLCAR - zajmujemy się serwisem aut ciężarowych oraz naczep, autobusów, maszyn rolniczych. Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin.

Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy markę zapewniającą Państwu najwyższą jakość oferowanych usług.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów serwisu samochodów ciężarowych

  • wycena kosztów napraw

  • współpraca z doświadczoną grupą mechaników

  • zamawianie części

  • bieżące reagowanie na potrzeby klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe związane z serwisem samochodów ciężarowych lub naczep

  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne

  • zorientowanie na klienta i chęć pracy

  • poczucie odpowiedzialności i duża samodzielność

  • umiejętność kreatywnego myślenia

To oferujemy

  • możliwość współpracy z grupą doświadczonych mechaników i doradców

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • benefity za osiągane wyniki

  • elastyczny system pracy

  • możliwość skorzystania z pakietu szkoleń technicznych oraz miękkich

Lokalizacja

Kolonia Poczesna,

Śląskie

Śląskie, Kolonia Poczesna
ID: 913617757