2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Siedlce
Aleksandra
Dodane 28 maja 2024

Doradca serwisu/ Pracownik biura obsługi Klientów / GRĘZÓW

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca serwisu

Miejsce pracy: GRĘZÓW, ul. Przemysłowa 1

 (możliwość przyuczenia)

Opis stanowiska:

·         bieżąca obsługa klienta serwisu

·         przyjmowanie i prowadzenie zleceń serwisowych

·         udział w tworzeniu pozytywnego wizerunku serwisu

·         kontrola poprawności danych w systemie

Wymagania:

·         wykształcenie średnie/wyższe

·         znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office

·         dokładność oraz zdolność do analitycznego myślenia

·         wysoka kultura osobista i komunikatywność

·         odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole

·         dobra organizacja pracy

Oferujemy:

·         pracę pełną wyzwań w prestiżowej, rozwijającej się firmie

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w cyklu szkoleniowym Thermo King

·         motywacyjny system wynagrodzeń

·         prywatną opiekę medyczną oraz rozbudowany pakiet socjalny

·         dostęp do nowoczesnych technologii

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 918216577