2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Mościska
Dodane 16 kwietnia 2024

Doradca serwisu mechanicznego w ASO Toyota W&J Wiśniewski

Lokalizacja

Mościska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W&J Wiśniewski Sp. z o. o. z siedzibą w Mościskach (miejscowość graniczy bezpośrednio z dzielnicą Warszawa-Bielany) jest Autoryzowanym Dealerem Toyota Central Europe Sp. z o.o. Spółka prowadzi sprzedaż samochodów nowych marki Toyota, samochodów używanych, części zamiennych, świadczy usługi w zakresie serwisu mechanicznego oraz blacharsko-lakierniczego. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca serwisu mechanicznego

Miejsce pracy: Mościska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta

  • Prowadzenie przeglądów samochodów, napraw mechanicznych i inne czynności obsługi samochodów

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, praca na programach operacyjnych

  • Kontrola jakości prowadzonych usług

  • Rozliczanie usług

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Odpowiedzialność, sumienność i uczciwość

  • Wykształcenie minimum techniczne

  • Mile widziana praktyka na stanowisku technicznym związanym z motoryzacją  i obsługą klienta

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Ciekawą pracę w ASO Toyota o ugruntowanej pozycji

  • Szkolenia techniczne, produktowe, podnoszenie kwalifikacji zawodowych w Akademii Toyoty

  • Pakiet sportowy

  • Dogodną lokalizację na obrzeżach Warszawy z możliwością dojazdu kilkoma liniami autobusowymi

  • Dla osób posiadających własny samochód duży, wewnętrzny parking pracowniczy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagane dokumenty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Klauzule:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez W&J Wiśniewski Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781)”. Informujemy, że Administratorem danych jest W&J Wiśniewski Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach przy ul. 3 Maja 40, 05-080 Izabelin.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji wskazanej w ofercie pracy.

Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, którą wyraziła Pani/Pan, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Nie przekazujemy Pani/Pana danych innym podmiotom.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy roku od momentu otrzymania od Pani/Pana aplikacji. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez W&J Wiśniewski Sp. z o.o.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/Pan zgodę) do innego administratora danych.

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Mościska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mościska
ID: 889745555