2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gaj
Dodane 13 czerwca 2024

Doradca serwisu blacharsko-lakierniczego Volvo & KIA

Lokalizacja

Gaj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Wadowscy Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Samochodów Volvo & KIA

Gaj k.Krakowa , ul.Myślenicka 7 , poszukuje doradcy serwisu blacharsko-lakierniczego

Zakres obowiązków

  • Obsługa klientów i przeprowadzanie procesu likwidacji szkód,

  • Weryfikacja i kompletowanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody,

  • Kalkulacja szkody,

  • Zamawianie części niezbędnych do naprawy,

  • Bieżące informowanie Klientów o zakresie wykonywanych usług i stopniu zaawansowania napraw,

  • Monitorowanie przebiegu prac oraz kontrolę jakości ich wykonania,

  • Rozliczanie i archiwizowanie bieżących płatności,

  • Dbałość o należyty stan techniczny samochodów zastępczych

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów osobowych oraz znajomość technik napraw blacharsko-lakierniczych będzie dużym atutem

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z likwidacją szkód komunikacyjnych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość pakietu Office, biegła obsługa MS Word oraz MS Exel.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy z Klientem.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój zawodowy – dedykowane szkolenia.

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę,

  • Jasny i przejrzysty system wynagradzania

  • Przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Gaj,

Małopolskie

Małopolskie, Gaj
ID: 920420109